Raha tagasi garantii
Tellitud ja tasutud kaubad ei ole saabunud tarbijale. Ostukaitse lahendab olukorra.
OK Plus+
OK Plus+ teenusega kaasnevad lisahüved tarbijale vähem kui Euro eest.
Tagastamine 14 päeva jooksul
E-pood ei täida 14 päeva jooksul tagastamise kohustust. Ostukaitse lahendab olukorra.


raha_tagasi

Raha tagasi garantii

Ostukaitse sertifikaati omavate e-poodide kliendid teavad, et nad ostavad kaubad usaldusväärse ja korraliku kaupmehe käest, kellel puuduvad võlgnevused, kes on olnud korraliku maksekäitumisega ning kes lähtuvad oma e-poe juhtimisel kauplemise heast tavast. Alati ei lähe kõik nii nagu plaanitud. Siin tulebki appi OstuKaitse ja juhul, kui Tarbija ei saa tellitud ja makstud teenust või toodet pakub OstuKaitse RAHA TAGASI GARANTIID. Ostukaitse võtab omale vahekohtu rolli ja vahendab tarbija ja e-kaupleja vahelisi erimeelsusi. Muude probleemide korral pakub igakülgset abi ning vajadusel suhtleb tarbijakaitseametiga. Tänu sellisele täiendavale garantiile saavad kliendid osta ilma finantsriskita.


OK Plus+

OK Plus+

Ostes Ostukaitse sertifikaati omavast e-poest, kehtib Tarbijale ostugarantii – kaup kätte või raha tagasi garantii, olenemata, sellest kas tarbija valib ostukorvis OK Plus+ paketi või mitte. OK Plus+ teenust pakkuva e-poe ostukorvis on Tarbijal võimalik valida, kas ta soovib lisatasu eest täiendavat ostugarantiid või mitte.
OK Plus+ peamised eelised:
1. Ostukaitse pakub tarbijale teenindamist eelisjärjekorras
2. tellimuse tühistamisel hüvitab e-pood tarbijale teenuse või kauba eest tasutud summa 2-3 päeva jooksul, mitte seaduses ettenähtud 14 päeva jooksul.
3. Tarbijale kehtib 21 päeva kauba tagastus õigus
Vaata dokumenti: Üldtingimused OK Plus+ Ostjale


14 päeva

Tagastamine 14 päeva jooksul

Ostukaitse liikmete seast leiate turvalised ja sertifitseeritud e-poed Eestis. Kõik liikmed on läbinud põhjaliku auditi, mille tulemusena on Ostukaitse hinnanud e-kaupleja usaldusväärsust, tarnevõimekust, klienditeenindust, protsesside juhtimist, ostutingimusi, finantskorrektsust, tarbijakaitse tingimustele vastavust, ettevõtte lähtumist heast tavast. Julgeme soovitada ainult allpool toodud e-kauplustest ostmist, ainult siis saate täielikult kindel olla, et saate tellitud kauba või 100% raha tagasi.