100% raha tagasi garantii
Ostukaitse märgiga sertifitseeritud e-poodidest ostes saate alati kindel olla, et kaup jõuab teieni või raha tagastatakse.
Sertifitseeritud e-poed
Ostukaitse märk antakse ainult sertifitseeritud e-poodidele. Märgi saamiseks tuleb e-poel tõestada vastavust ligi 100-le erinevale punktile ettevõtte ostuprotsessidest kuni finantsjuhtimiseni.
Riskivaba ostmine
Osta internetist riskivabalt. Ostukaitse teeb sinu eest põhjaliku taustakontrolli ning väljastab e-poele sertifikaadi. Mis veel parem, anname teile 100% raha tagasi garantii.


riidepuu

100% raha tagasi garantii

Ostukaitse pakub internetis ostu ja makse sooritanud tarbijatele tasuta RAHA TAGASI GARANTIID tingimusel, et ost on sooritatud kehtivat Ostukaitse sertifikaati omavast e-poest. Raha tagasi garantii kehtib juhul, kui tellitud teenust või kaupasid ei tarnita ostjale ning kaupmees ei tagasta ka raha.
Probleemide korral pakub abi ning vajadusel hüvitab tarbijale teenuse või kauba eest tasutud summa peale juhtumi kiiret menetlemist. Tänu sellisele täiendavale garantiile saavad kliendid osta ilma finantsriskita. Antud teenus, mida Ostukaitse pakub e-poodidele ja tarbijale, on Eestis ainulaadne.

foorSertifitseeritud e-poed

Kui soovid olla kindel, et ostu sooritades ei taba sind negatiivsed üllatused, siis just Ostukaitse pakub sulle professionaalset lahendust sooritada ost turvalisest ostukeskkonnast. Ostukaitse süsteemiga liitunud ning turvalise ostukeskkonna sertifikaadi saanud e-poed on läbinud põhjaliku sobivusauditi. Sobivusaudit koosneb ligi sajast üksikust kriteeriumist ja hõlmab müügiprotsesside, finantsjuhtimise, juhatuse liikmete, ettevõtte ajaloo, -kodulehe, ja -tegevuse analüüsi.
Eesmärgiks tagada sertifitseeritud e-poodide krediidivõimelisus, hindade läbipaistvus, piisav info müügiprotsessi kohta, kaasaegne klienditeenindus ja andmeturve. Kvaliteedinõudeid uuendatakse regulaarselt võttes arvesse valdkonna viimaseid arenguid, tarbijakaitse reeglite muutusi ja kohtupraktikat.

Sertifitseeritud e-poodide nimekirja leiate siit!

riskivaba_ostmineRiskivaba ostmine

Ostukaitse liikmete seast leiate turvalised ja sertifitseeritud e-poed Eestis. Kõik liikmed on läbinud põhjaliku auditi, mille tulemusena on Ostukaitse hinnanud e-kaupleja usaldusväärsust, tarnevõimekust, klienditeenindust, protsesside juhtimist, ostutingimusi, finantskorrektsust, tarbijakaitse tingimustele vastavust, ettevõtte lähtumist heast tavast. Julgeme soovitada ainult allpool toodud e-kauplustest ostmist, ainult siis saate täielikult kindel olla, et saate tellitud kauba või 100% raha tagasi.