Sertifitseerimine
Ostukaitse väljastab kvaliteetsetele e-poodidele sertifikaadi. Sertifikaat näitab e-poe turvalisust, protsesside kvaliteeti ja kvaliteetset teenust
Turvalisus tarbijale
Eraisikud, kui ka ettevõtted saavad turvaliselt sooritada oste Ostukaitse märgiga veebipoodidest. Ostukaitse tagab kõigile tellitud kauba või raha tagastugarantii.
Kahjukäsitlus
Tõenäosus, et tarbija saab kahju on alati olemas. Sellisel juhul sekkub ostukaitse ning hüvitab tarbijale tekkinud  kahju


sertifikaat_pilt

Sertifitseerimine

Ostukaitse sertifikaati omavate e-poodide kliendid teavad, et nad ostavad kaubad usaldusväärse ja korraliku kaupmehe käest, kellel puuduvad võlgnevused, kes on olnud korraliku maksekäitumisega ning kes lähtuvad oma e-poe juhtimisel kauplemise heast tavast. OstuKaitse süsteemiga liitumiseks ja turvalise ostukeskkonna sertifikaadi saamiseks läbivad e-oed sobivusauditi. Sobivusaudit koosneb ligi sajast üksikust kriteeriumist ning hõlmab müügiprotsesside, finants, juhatuse liikmete, ajaloo, kodulehe, tegevuse analüüsi. Sobivusauditi vastavuskriteeriumid põhinevad eelkõige siseriiklikel tarbijakaitse nõuetel ja samuti Euroopa õigusaktidel. Andmete analüüs ja sertifitseerimisotsus teostatakse mõne päeva jooksul ning kiirendamaks otsustusprotsessi usaldatakse e-poe poolt esitatud ja juhatuse liikmete poolt kinnitatud andmeid. Vajadusel küsitakse ettevõttelt analüüsi teostamiseks täiendavaid andmeid. Positiivse sobivusauditi alusel antakse e-poodidele vastav sertifikaat ja õigus Ostukaitse märgise kasutamiseks.


teeviitTurvalisus tarbijale

OstuKaitse on kaasaegne ja uuendusmeelne ettevõte, kes pakub internetis ostu ja makse sooritanud tarbijatele raha tagastusgarantiid – seda juhul, kui tellitud teenust või kaupasid ostjale ei tarnita ning kaupmees kliendile raha ei tagasta. Me ei ole e-pood, kuigi pakume nii eraisikutele kui ettevõtetele ning oma partneritele mugavaid ja turvalisi kauplemise võimalusi internetis. Me tahame olla koos oma parteritega igal ajal ja igal pool– seal, kus meie kliendid teevad oma ostuotsuseid. Ostukaitse liikmete seast leiate turvalised ja sertifitseeritud e-poed Eestis. Kõik liikmed on läbinud põhjaliku auditi, mille tulemusena on Ostukaitse hinnanud e-kaupleja usaldusväärsust, tarnevõimekust, klienditeenindust, protsesside juhtimist, ostutingimusi, finantskorrektsust, tarbijakaitse tingimustele vastavust, ettevõtte lähtumist heast tavast. Julgeme soovitada ainult allpool toodud e-kauplustest ostmist, ainult siis saate täielikult kindel olla, et saate tellitud kauba või 100% raha tagasi.

kindlustusKahjukäsitlus

Alati ei lähe kõik nii nagu plaanitud. Siin tulebki appi OstuKaitse ja juhul, kui Tarbija ei saa:

  • tellitud ja makstud teenust või toodet;
  • ostetud teenus või toode ei vasta tellitule;
  • Tarbijalt on võetud ebakorrektne summa;
  • kaup ei ole müüja poolt pakutud aja jooksul jõudnud tarbijani;
  • e-pood ei täida oma kauba tagasivõtmise kohustust (14 päeva), pakub Ostukaitse 100% RAHA TAGASI GARANTIID.

Muude probleemide korral võtab Ostukaitse omale täiendava vahekohtu rolli ja vahendab tarbija ja e-kaupleja vahelisi erimeelsusi, vajaduse korral pakub igakülgset abi ning suhtleb tarbijakaitseametiga.Tänu sellisele täiendavale garantiile saavad kliendid osta ilma finantsriskita.