Kontakt
Võta meiega ühendust, sinu kontakt on alati teretulnud.
Mida OstuKaitse pakub?
OstuKaitse süsteemiga liitunud e-poodidest ostmine on 100% raha tagasi garantiiga.
Ettevõttest
OstuKaitse pakub internetis ostu ja makse sooritanud Tarbijatele 100% raha tagastusgarantiid

kontakt_kaart

Kontakt

 Ostukaitse OÜ asub peakontoriga Tallinnas.

Ostukaitse OÜ
Reg. kood 12484552
Tuukri 19,
10152 Tallinn
Harjumaa
info@ostukaitse.ee
Tel: +3726865234
Swedbank a/a: EE652200221057727461

turvaline ostukohtMida OstuKaitse pakub?

OstuKaitse pakub internetis ostu ja makse sooritanud tarbijatele raha tagasi garantiid – seda juhul, kui tellitud teenust või kaupasid ostjale ei tarnita ning kaupmees kliendile raha ei tagasta.
Probleemide korral pakub OstuKaitse Tarbijale igakülgset abi ning vajadusel hüvitab talle teenuse või kauba eest tasutud summa peale juhtumi kiiret menetlemist.
Esitatud kaebusi menetletakse operatiivselt ning otsus tehakse 5 tööpäeva jooksul. Teenust pakutakse ainult OstuKaitse süsteemiga liitunud e-poodidest ostmisel.
OstuKaitse süsteemiga liitumiseks ning turvalise ostukeskkonna sertifikaadi saamiseks läbivad e-poed sobivusauditi. Sobivusaudit hõlmab müügiprotsesside, finantsjuhtimise, juhatuse liikmete, ettevõtte ajaloo, -kodulehe, ja -tegevuse analüüsi.

logopilt

Ettevõttest

OstuKaitse OÜ on Eesti esimene E-poodide sertifitseerija.
OstuKaitse eesmärk on luua turvaline e-kaubanduse keskkond e-kaupmeestele ja klientidele Eestis ja selle lähiriikides. OstuKaitse aluseks on kõiki ostuprotsessis osalevaid pooli rahuldav ärimudel. Turvaline, hästitoimiv ja mugav keskkond toob järjepidevalt turule uusi kauplejaid ja ostjaid. OstuKaitse süsteemiga liitumiseks ning turvalise ostukeskkonna sertifikaadi saamiseks läbivad e-poed sobivusauditi. Sobivusaudit hõlmab müügiprotsesside, finantsjuhtimise, juhatuse liikmete, ettevõtte ajaloo, -kodulehe, ja -tegevuse analüüsi.
Julgeme soovitada ainult OstuKaitse poolt sertifitseeritud e-kauplustest ostmist, ainult siis saate täielikult kindel olla, et saate tellitud kauba või 100% raha tagasi.