OstuKaitse sertifikaat

NimiJT Racing Europe OÜ
Staatuskehtiv
URLwww.jtracingeesti.com
KontaktKotkapoja 2a, Tallinn
Kehtiv kuni31.12.2018
Väljaandmise aeg30.11.2016
KlassAAA
KinnitusTurvaline
Alar Kalmus
Ostukaitse juhatuse esimees
1. Ostukaitsesertifikaat
1.1. KEHTIV Ostukaitsesertifikaat tähendab lisagarantiid Ostukaitse OÜ poolt, et e-poest ostja saab tellitud kauba või 100% raha tagasi.
1.2. Ostukaitsesertifikaat on dokument, mida kasutatakse e-kaupleja kvaliteedinõuetele vastavuse määramiseks. Ostukaitse sertifikaate väljastab Ostukaitse OÜ.
1.3. Turvalise ostukeskkonna sertifikaadi saamiseks läbivad e-poed sobivusauditi. Sobivusaudit koosneb enam kui 90 üksikust kriteeriumist ning hõlmab põhjalikku müügiprtotsesside, juhatuse liikmete, ajaloo, kodulehe ja finantstegevuse analüüsi. Eesmärgiks on tagada sertifitseeritud e-poodide krediidivõimekus, hindade läbipaistvus, piisav info müügiprotsessi kohta, kaasaegne klienditeenindus ja andmeturve.
1.4. Turvalist ostukeskkonda kinnitav Ostukaitsesertifikaat on elektroonselt väljastatav dokument, mis omistatakse e-kauplejale peale eduka sobivusauditi läbimist.

2. Protseduur sertifikaadi väljastamiseks:
2.1. E-kaupleja esitab taotluse Ostukaitse OÜ sertifitseerimise osakonda
2.2. Ostukaitse OÜ auditi ekspert võtab ühendust e-kauplejaga.
2.3. Auditi ekspert edastab e-kauplejale sobivusankeedi ja juhendab, kuidas seda täita.
2.4. Tellimuse alusel ja vastavalt vajadusele võib/peab auditi ekspert külastama ja inspekteerima e-kaupleja müügikohti, vaheladusid ja teisi tegevuskohtasid.
2.5. Sobivusauditi tulemusena fikseeritakse nõuetele vastavus või mittevastavus auditi raportis. Ütluspõhiste tulemuste õigsuse eest vastutab andmeid edastanud e-kaupleja. Kõik sobivusauditi tulemused kinnitab Ostukaitse auditi ekspert oma allkirjaga.
2.6. Ekspert hindab sobivusauditi tulemusi vastavusnõuetele.
2.7. Sertifitseerimisspetsialist teeb otsuse eksperdihinnangu põhjal sertifkaadi väljastamise või mitte väljastamise kohta.

3. Kahjujuhtumid
3.1. E-kaupleja kohta saab esitada kaebuse Ostukaitse OÜ kodulehel www.ostukaitse.ee, pretsensiooni esitamise ankeedi leiate siit.
3.2. Ostukaitse OÜ menetleb kõiki juhtumeid koheselt, vastavalt üldtingimustes toodud tähtaegadel. Üldtingimustega saate tutvuda siin.