Teenused
Ostukaitse aitab tõsta müügi- ja tarne- protsesside efektiivsust ja e-poe turvalisust lõpptarbija silmis
Vastavusnõuded
Ostukaitse süsteemiga liitumiseks ja turvalise ostukeskkonna sertifikaadi saamiseks läbivad e-poe sobivusauditi.
Sertifitseeritud e-poed
Ainuke sertifikaat Eesti e-poodidel, mis garanteerib ostjale kauba tarne või 100% raha tagasi.


Teenused

Teenused

Ostukaitse sertifikaati omavate e-poodide kliendid teavad, et nad ostavad kaubad usaldusväärse ja korraliku kaupmehe käest, kellel puuduvad võlgnevused, kes on olnud korraliku maksekäitumisega ning kes lähtuvad oma e-poe juhtimisel kauplemise heast tavast. Alati ei lähe kõik nii nagu plaanitud. Siin tulebki appi OstuKaitse ja juhul, kui Tarbija ei saa tellitud ja makstud teenust või toodet pakub OstiKaitse RAHA TAGASI GARANTIID. Ostukaitse võtab omale vahekohtu rolli ja vahendab tarbija ja e-kaupleja vahelisi erimeelsusi. Muude probleemide korral pakub igakülgset abi ning vajadusel suhtleb tarbijakaitseametiga. Tänu sellisele täiendavale garantiile saavad kliendid osta ilma finantsriskita.


k2rudVastavusnõuded

Ostukaiste süsteemiga liitumiseks ja turvalise ostukeskkonna sertifikaadi saamiseks läbivad e-poe sobivusaudit. Sobivusaudit enam kui 60 üksikust kriteeriumist ning hõlmab: müügiprotsesside, finants, juhatuse liikmete, ajaloo, kodulehe, tegevuse analüüsi. Sobivusauditi vastavuskriteeriumid põhinevad eelkõige Tarbijakaitseameti poolt koostatud nõuetel ja samuti Euroopa õigusaktidel.

kaustadSertifitseeritud e-poed

Ostukaitse liikmete seast leiate turvalised ja sertifitseeritud e-poed Eestis. Kõik liikmed on läbinud põhjaliku auditi, mille tulemusena on Ostukaitse hinnanud e-kaupleja usaldusväärsust, tarnevõimekust, klienditeenindust, protsesside juhtimist, ostutingimusi, finantskorrektsust, tarbijakaitse tingimustele vastavust, ettevõtte lähtumist heast tavast. Julgeme soovitada ainult allpool toodud e-kauplustest ostmist, ainult siis saate täielikult kindel olla, et saate tellitud kauba või 100% raha tagasi.